Vydavateľ: Enigma
ISBN: 9788081330049
Poč.strán: 0
Väzba: brožovaná
Formát: A4
Jazyk: anglický
Pridané: 21.02. 2013

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 7,90 €
Naša cena: 6,30 €
Zľava: 20%

Angličtina YES! gramatika cvicebnica B2+testy

Anglictina YES! gramatika cvicebnica B2+testy

Autor: Kolektív

Táto kniha je vhodným doplnkom ku knihe YES! Angličtina - nová maturita - vyššia úroveň (B2), pretože v knihe Angličtina - nová maturita - vyššia úroveň gramatika nie je.
Ak však máte už od nás knihu Angličtina - nová maturita - základná úroveň (B1), kupovať knihu Anglická gramatika - cvičebnica nie je potrebné - gramatika je totiž súčasťou knihy Angličtina - nová maturita - základná úroveň.
Praktická cvičebnica anglickej gramatiky maturitnej úrovne B2 je súčasťou série cvičebníc angličtiny pre maturantov YES! Pomôže vám efektívne sa pripraviť (nielen) na maturitnú skúšku a zvládnuť jednu z najťažších oblastí učenia sa cudzieho jazyka – gramatiku.Nové doplnené vydanie obsahuje:? kompletný prehľad anglickej gramatiky v tabuľkách (v slovenčine), s príkladmi a výnimkami,? rôzne typy cvičení na precvičenie jednotlivých gramatických javov vo forme dopĺňania, priraďovania, spájania, voľby správnej odpovede, prekladu a porov­návania (navonok) podobných gramatických javov,? testy,? kľúč správnych odpovedí a vysvetlenie rozdielov medzi jednotlivými gramatickými javmi v precvičovaných úlohách,? prehľadnú tabuľku nepravidelných slovies, slovotvorby, falošných priateľov v jazyku (false friends) a gramatických časov.Nové vydanie cvičebnice gramatiky je obohatené aj o vtipy, hádanky a "pikošky" viažuce sa k vybraným gramatickým javom. Naučte sa anglickú gramatiku s ľahkosťou a humorom!